• Як правильно організувати свій робочий простір?

  Вложение 20972Значну частину свого життя ми проводимо за комп'ютером - причому, не тільки на роботі, але і вдома. І часто, організація робочого місця залишає бажати кращого. Ми забуваємо, що від його правильно облаштування залежить не тільки фізичне здоров'я, але і самопочуття взагалі. Купуємо дорогі комп'ютери, монітори, новітні девайси, але абсолютно не дбаємо про те, як правильно організувати свою роботу за цим пристроєм.


  Як же все-таки правильно організувати свій робочий простір?

  Одним з найбільш важливих моментів є підбір столу і вибір його місця розташування. Комп'ютерні столи дуже різноманітні за своїми формами, розмірами, матеріалу виконання, і тим не менш, універсальним критерієм при його підборі є розмір робочої зони, і чим вона більша, тим зручніше працювати.
  Цю саму зону психологи радять розбивати на окремі ділянки - кожен з яких матиме певне навантаження - кар'єра, знання, допомогу, душевний комфорт і багатство, сім'я, партнерство. І розташовувати предмети на столі за цим принципом.
  Від форми столу також залежить ефективність роботи. Приміром, прямокутна стільниця вважається найбільш сприятливою для роботи, тому створює серйозний настрій, добре підтримує ритм і допомагає професійному зростанню; округла форма сприяє польоту фантазії і дружній атмосфері, а квадратний стіл ідеально підходить для мозкових штурмів.
  Найвдалішим кольором вважається коричневий, оскільки сприяє створенню робочого настрою і не напружує.
  Ідеальним варіантом для розташування столу є - спиною до стіни або перегородки і боком до вхідних дверей - створює відчуття захищеності і не відволікає від процесу.

  І ще одним важливим моментом є стілець. Його висота має бути такою, щоб ліктьова частина рук перебувала паралельно столу і пальці мали можливість вільно пересуватися по клавіатурі, так йде рівномірне навантаження на м'язи. Спинка повинна добре підтримувати хребет, а сидіння бути досить просторим і жорстким.
  Ну і звичайно ж монітор. Він повинен знаходитися на відстані витягнутої руки, прямо перед очима, щоб погляд був на рівні його центру.

  Правильна організація Вашого робочого простору сприятиме не лише поліпшенню самопочуття, але і допоможе Вам у підкоренні кар'єрних висот.

  Щоб придбати комп'ютерні столи Вам навіть не потрібно виходити з дому. Зверніться до інтернет-магазину та отримайте можливість придбати комп'ютерні столи кутові, прямокутні, з надбудовами і без від кращих виробників з доставкою у Київ, Тернопіль та Львів.
  Комментарии 4 Комментарии
  1. Аватар для Ullaa
   У меня дома маленький компьютерный стол, пришлось даже покупать специальную маленькую клавиатуру для компьютера, что очень не удобно с учетом того, что на работе привыкла клацать по нормальной-большой клавиатуре.
   ОЧЕНЬ не удобно!
   Полностью согласна с автором статьи, что ПРАВ?ЛЬНАЯ организация рабочего места, как минимум, сохраняет нервы своим пользователям , а уж, как максимум-взаимоотношения в семейной жизни, ведь от моего плохого настроения страдает, как бы не хотелось мне в этом признаваться, в первую очередь мой любимый.
  1. Аватар для Helenor
   а у меня дома тоже стол - малютка))) просто габариты комнаты не позволяют большой стол, но очень хочется угловой тем более там сейчас устанавливают столько надстроек разных, что можно вместить все что угодно!!!!
  1. Аватар для Медуза
   Я люблю, когда места на столе достаточно не только для монитора и клавиатуры, но и для всевозможных канцелярских прибомбасиков, чашки кофе и ещё оставалось разложить документы. Поэтому у меня и дома и на работе достаточно большие столы, позволяющие чувствовать себя комфортно.
  1. Аватар для Tigress
   А мне очень нравится мой рабочий стол на работе. Большой и угловой)))